Dziś mamy:  03 / 05 / 2024 Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum- Albert Einstein
EuroWeek-Szkoła Liderów

Klasa 1A na warsztatach EuroWeek w Międzygórzu

autor: Admin,data: 26-02-2018
Klasa 1A na warsztatach EuroWeek w Międzygórzu

W dniach od 22 do 26 listopada 2017 roku uczniowie z klasy 1A o profilu anglojęzycznym uczestniczyła w projekcie szkoleniowym EuroWeek - Szkoła Liderów przygotowanym przez Europejskie Forum Młodzieży w Międzygórzu. Zajęcia były prowadzone przez wolontariuszy z różnych krajów w języku angielskim i języku polskim. Młodzież dowiedziała się jak m.in. przeprowadzić debatę oksfordzką czy konferencję prasową. Dzięki dyskusjom w grupach z obcokrajowcami uczniowie ćwiczyli język angielski. Dodatkowo młodzież poznała kulturę krajów, z których pochodzili wolontariusze, m.in. Wietnamu czy Turcji.
W czasie obozu opiekę nad klasą 1A sprawowały anglistki: Mariola Palcewicz i Joanna Dola-Niewiadomska
fotogaleria>>>